eSosyal Gazete

bequeM - Jornal de Brazil -

Publicado em Turkey - Análise e debates políticos - 1 month ago - 4

ENGLISH

Today, as CP of Turkey and Georgia we have taken the first steps of a new era. We re leaving behind almost years of discussions.

We are happy to announce that friendship will take the place of fighting and noise by taking two neighboring countries. The steps of this alliance, which we will establish mostly based on protecting ourselves, have personally made me very happy. Because I was seriously bored with these mutual bickering.

I would like to announce the agreement we made between us after the meeting we held on Discord.

1- Armenian land will belong to Turkey.
2- Azerbaijan land will belong to Georgia.
3- Turkey and Georgia will sign a MPP.

TÜRKÇE

Cephelerde gerekli gereksiz vurulan hasarlardan, Sırp tarafından olsa da Gürcistan tarafından yapılan saldırılardan sıkılmıştık. Bu durumu nihayet çözüme ulaştırmış bulunmaktayız. Artık hem isyanlarla daha az uğraşmak zorunda kalacağız hem de sınırlarımızı bir miktar daha garantiye almış olduk.

Toprak konusuna çok takılmadığımı belirtmek istiyorum. Full bonus olamayacağımız sürece 1 toprak eksik veya fazla hiçbir anlam ifade etmiyor bildiğiniz gibi. O yüzden bir müttefiki, 4 toprağa ve harcanacak milyarlarca gereksiz hasara tercih etmiş olacağız.

Yaptığımız antlaşma şartları aşağıdaki gibidir.

1- Ermenistan toprakları Türkiye ye ait olacak.
2- Azerbaycan toprakları Gürcistan a ait olacak.
3- Türkiye ve Gürcistan MPP imzalayacak.

Patrocinador

nika goguadzeafatdedeSari imamPraedPuuraKeykubaTacabayacabayacabay

Comentários (4)

Signed by CP of Turkey
Signed by CP of Georgia
Toprak konusunda hemfikirim. Olasi bir bonus durumunda destek olalim. Bu kadar bosa hasar yakacagimiza 2 ulke farkli alanlarda xa olsa bonusa ulasmaya calissin.
@afatdede kesinlikle dedem