Resmî Gazete

ahmet0146 - Newspaper from Turkey -

Published in Turkey - First steps in eRevollution - 12 Oct 2018 04:08 - 9

Merhaba arkadaşlar ilk önce aramıza hoş geldiniz. Bu makalemde size yeni katıldığınız bu oyunla ilgili nasıl daha hızlı gelişeceğinizi ve oyunda nasıl söz sahibi olabileceğiniz hakkında bir kaç tüyo vereceğim.

eRevollution: Web tabanlı bir dünya simülasyonu ve sanal strateji oyunudur. Bu oyunda bir ülkenin vatandaşı olarak başlayıp oyun yaşamınızı ülkeniz için devam ettireceksiniz. Bunun için işe girip çalışmanız, gücünüzü arttırmanız gerekmektedir. İleride meclise girebilirsiniz. Başkan, bakan yada milletvekili olup ülkenizi üst düzeyde yönetebilirsiniz. Çeşitli antlaşmalara imza atıp ülkeniz için en iyi olana karar verebilirsiniz.

Oyun ilk başta size karmaşık görünebilir lakin pes etmeyip biraz zaman ayırırsanız eminim benim gibi sizde bağımlısı olacaksınız.  Sizden ricam oyuna biraz vaktinizi ayırıp ülkenize destek sağlamanız. Çünkü her bir oyuncu ülkemiz için altın kıymetindedir. Sizlerin desteğiyle dünyada ülkemiz büyük bir söz sahibi olacaktır.

Oyunda Hızlı Gelişmek İçin Neler Yapabilirsiniz?
1). Oyunda para kazanmak çok önemlidir. Savaşlarda silah alıp kalıcı hasarlar vurabilmeniz, Yiyecek hammaddesi alabilmeniz ve en önemlisi savaşlarda enerjinizi yükseltmek için Ekmeğe ihtiyacınız vardır. Bunların temini için de para gereklidir. Şimdi size nasıl para kazanacaksınız onu anlatacağım. Ana Sayfanızda bulunan  kısmına tıklayın - My Buildings  bölümünde COMPANİSE tıklayın oradan ış Bul Kısmına tıklayın - Açılan sayfa da ilanları göreceksiniz. Size en uygun olanını seçip Başvuru kısmına tıklayın. ( Her gün düzenli bir şekilde Yerlerim- Şirketler kısmına girerek düzenli olarak çalış demeniz gerekiyor. Böylece paranız hesabınıza yatacaktır. Her çalışmanız günlük 10 enerjinizi düşürecektir. )

2). Yine Şirketlerim bölümünde günlük enerjinizi arttırmak için Ekmek üretmeniz gerekecektir. Bunun için uygulamanız gereken adımlar şöyledir; Şirketlerim kısmında Yiyecek Fabrikası ve Tahıl Tarlası göreceksiniz. Üstte bulunan Yönetici Olarak çalış diyerek Üretime Başla simgesine tıklayarak Ekmek ve Ekmek için hammadde üretmiş olacaksınız. Bunu yapmanız yeterli olacaktır. Tavsiyem günlük olarak bu işlemi uygulamanız olacaktır. Ürettiğiniz Ekmekleri Yerlerim kısmına Depo ya tıklayarak görebilirsiniz. 

3). Ve oyunun en önemli kısmı. Antreman Binaları. Bu ne işe yarar hemen açıklayayım. Oyunda söz sahibi olabilmek, ülkenizi en iyi şekilde savunabilmek ve destekleyebilmek için güce ihtiyacınız vardır. Antreman Binaları gücünüzü arttırmada ki en büyük faktördür. Bu yüzden kesinlikle her gün düzenli olarak Antreman yapmanız gereklidir. Bu size günlük 10 STR (güç) kazandırcaktır. Antreman binalarınız yükselttikçe gücünüz artacak ve savaş alanında daha çok söz sahibi olacaksınız. Yalnız yükseltmek için Gold ihtiyacınız vardır ancak oyunun başında olduğunuz için şuan da bunu yapmanızı önermem. Yapmanız gerekenler ise; Yerlerim - Antreman Binaları - Antreman Yap. Evet bu kadar basit. Tekrardan söylüyorum bunu her gün yapmanız sizin faydanıza olacaktır. 

4). Günlük olarak size verilen görevleri ve emirleri yapmanız gerekmektedir. Bu görevleri yaptığınızda size fazladan tecrübe puanı, Enerji barı ve Bazuka verecektir. Görev ve emirleri yapmak için ana sayfanızda Günlük Görev ve Günlük Emir bölümünü tıklamanız yeterli olacaktır.

Günlük Görevlerde işinizde çalışmanız ve antreman yapmanız yeterli olacaktır.
Günlük Emirlerde ise Cephede 50 ye kadar vuruş yapmanız gerekmektedir.
Enerji Barı: Savaş sırasında tükenen enerjinizi yenilemek için kullanırsınız. Her enerji barı +100 Enerji sahibi olmanızı sağlayacaktır.
Bazuka:  Yine savaşlarda kullanabileceğiniz etkili bir silahtır. Normalde vereceğiniz hasarın 5 Katına çıkmasını sağlar.


Evet arkadaşlar umarım bu yazım hepinize faydalı olur ve kolayca oyunu kavrayabilmenizi sağlar. Dediğim gibi oyunda pes etmeyin. Burası büyük bir sosyal platform olup samimi dostluklar edinebilirsiniz ve keyifli zaman geçirirken ülkemize büyük katkılarda bulunabilirsiniz. 

Support

alikocMehmetbahaDTrumpDTrumpYektaParrotParrotParrotPatroitNecoPatroitNecoYatzheSevvalkaya34kimizkimiz

Comments (9)

Pirinç o7
ikinç
Ellerine saglik cok bilgilendirici olmuş.
bina işini nasıl yapacağız ? 2 kere çalışmak için.
Ev alabilirsin
0.50 gold ile nasıl silah alabilirim Laugh
Guzel bir makale olmus eline saglik.. Eda iki kere calismak icin ev kullanmak gerek su an üretimi yok...
Teşekkürler ☺
Pirinc o7