Informator MEN

Turlej - Newspaper from Poland -

Published in Poland - Battle orders - 4 years ago - 3

Z dniem dzisiejszym Polska podpisała porozumienie z Chorwacją i Bułgarią. Odzyskamy regiony: Mazowsze, Pomorze i Wielkopolskę. Polska zobowiązała się też nie uderzać przeciwko sojuszowi MAT (March Against Terror) z wzajemnością. Porozumienie wchodzi w życie ze skutkiem natychmiastowym i będzie trwało miesiąc. Po tym czasie będzie mogło zostać odnowione.   

To dla nas wielki krok. Będzie możliwe odbudowanie gospodarki i stworzenie miejsc pracy. Zachęcam gdy będzie to możliwe do powrotu do Polski i podjęcia pracy. Gracze posiadające firmy zobowiązali się gdy będzie to możliwe wrócić do Polski i budować tutejszą gospodarkę.

Pozdrawiam wszystkich Polaków,
Prezydent
 
Today Poland, Croatia and Bulgaria signed agreement. Poland will keep regions: Mazovia, Pomerania and Great Poland. Poland agreed not to hit against MAT (March Against Terror), and MAT will not fight against Poland. This agreement last from now for 30 days and can be extended.
Hail Bulgaria
Hail Croatia
Hail Poland
 
Zapraszamy też na kanał discord https://discord.gg/SSV8gF7
Link do artykułu prezydenta Bułgarii:  https://www.erev2.com/en/article/4183

Support

WorldJustice

Comments (3)

Pierwszy krok - bardzo pozytywnie po otrzymanym 600g i planie na powrót. Trzeba będzie jakoś wyzwolić wszystkie regiony - zarówno na północ od nas jak i na całym świecie z pod okupacji spowodowanej eventem i tym że wszyscy bili podbijali cieniasów próbując wyfarmić punkty - a teraz będzie to trudno wyzwolić gdy kraje mają po 10 graczy to nawet jakby oficjalnie było oddawane to gdy duże kraje mają po 500 graczy same randomy zbijające chlebkowe są dla wielu krajów problemem.
Amen
Go Poland, would 100% vouch for you.