CHEAP PROPAGANDA NEWS

ambru - Newspaper from Poland -

Published in Poland - Political debates and analysis - 19 Oct 2018 02:19 - 9


https://s9.dziennik.pl/pliki/3248000/3248792-polska-flaga-900-536.jpg

Chciałbym was bardzo serdecznie powitać w nowej grze. Cieszę się, że mogę przewodzić nam w początkowej fazie gry.

Polityka zagraniczna:

1. Dążymy do zdobycia 2 maksymalnych bonusów, do broni i do  jedzonka. Planowany bonus domów to 60%.
2.  Dołączyliśmy do sojuszu :NATIONS LEAGUE  
 Jestem bardzo zadowolony, ponieważ przed objęciem kadencji planowałem połączenie sił z niektórymi krajami z tego sojuszu.  Udało mi się wykonać plan w 100%. Czy będą to dobrzy sojusznicy?? Czas pokaże. 

Polityka Wewnętrzna.
1. Na razie nie planuję podnosić żadnych podatków. Więc dążymy do jak najszybszego rozwoju indywidualnego. Zakładam, że jak już zdobędziemy nasze bonusy będziemy dawać zwrot ludziom z zagranicy by zachęcić ich do pracy u nas i rozwoju naszego marketu.

2, Wartość waluty będzie utrzymywana na poziomie 1PLN = 0,02g, na razie chciałbym utrzymywać ten poziom waluty by państwo mogło czerpać zyski z drukowania waluty.

3. Budowa firmy dsów q3. Dzisiaj zbudowaliśmy firmę q3 na stanie Pilsudczyka. Gdy opuści on role w rządzie fabrykę przerzuci się na inne konto.
Pozwoli nam to generować zyski i będziemy mogli lepiej sie bronić.

4. Poszukiwania szpitala. 
Cały czas szukam szpitala xD.

5. Szukam chętnych i aktywnych graczy do pracy w rządzie lub w parlamencie. 

Wszystkich rodaków zapraszam na DISCORD

https://dyskusja.biz/wp-content/uploads/2016/03/made-in-poland-agencja-PR-dla-Polski-wizerunek-polski-750x400.jpg

Bądźmy silni !!!

Support

Pilsudczykjedimindtrick

Comments (9)

PROWADŹ WODZU!
Salute o7
nie da się ofert na MM wystawiać z jakiegoś konta rządowego...? jak przenieść firmę z konta jednego obywatela na konto innego obywatela? mogę gdzieś, coś pomóc, w razie potrzeby... VOTED o7
o7
o7
@jedimindtrick Przeniesienie to sprzedaż tej firmy, dołącz na discord tam możesz działać SmilePrzecież ja wystawiam walutę xD
no właśnie dziwnie tak że z konta obywatela wisi oferta na MM, ale zapomniałem, że tu nie ma (jeszcze, chyba, nie wiem, czy były na pierwszym serwerze) organizacji...
Na obecnę chwilę potrzeba producentów hraw ( nawet jeśli będzie za dużo w obiegu krajowym to za granicą potrzebują też tego jak tlenu do życia) oraz oczywiście fooda.
Hello. I have almost understood everything, but have some questions. Are you planning to decrease foreign work tax? If not, can I account for Polish citizenship? Since jestem Białorusinem in RL and Belarus will be occupied by Poland all the way (not angry, we simply had no chance with rare resource, better it be Poland than Russia, Romania or Ukraine), so I feel like having moral right for this. Thank you.